Naujienos projektų valdyme

Ne paslaptis, kad dauguma tarptautinių kompanijų veikia projektų principų. Dažniausiai žmonės iš vienos kompanijos, bet skirtingų padalinių gauna tam tikrą užduotį, kurią atlikus pasidalijama rezultatais. Atrodo, kad viskas yra paprasta, tačiau taip būna ne visuomet. Kartais nutinka taip, kad projektinį darbą reikia atlikti su kitos tautybės žmonėmis, kurie turi visai kitokias vertybes bei kitokį darbo rėžimą ir netgi kitą laiko zoną. Vadinasi, reikia labai daug domėtis kitomis kultūromis ir stengtis su visais susitarti dėl užduoties plano bei darbų pasidalijimo.

Viskas tampa dar sudėtingiau, kai reikia komunikuoti, o čia jau nebeveikia paprasčiausi skambučiai, nes net ir turtingiausiai kompanijai neapsimoka mokėti už tiesioginius skambučius. Visgi tam pasitarnauja naujosios technologijos, kurios padeda įvairių sričių atstovams komunikuoti ir greitai kontaktuoti tarpusavyje bei keistis įvairia informacija. Taip pat jeigu ta informacija yra gana svarbi ir negali būti lengvai prieinama viešumai, reikėtų pagalvoti, kaip apsaugoti tą informaciją, tačiau saugiai ir efektyviai ja dalintis su įmonės darbuotojais. Tokiu atveju gali puikiai padėti informacijos valdymo programos, tokios kaip https://www.hannacrm.lt/ ar http://verslovaldymosistemos.eu/, kurios užtikrina įmonės saugumą bei leidžia lengvai ir greitai komunikuoti tarpusavyje.
Planavimą ir organizavimą mėgstantiems žmonėms ši sistema yra tiesiog išsigelbėjimas, nes būtent joje galima pasižymėti savo veiklą, būsimus renginius, susitikimus bei darbus. Tokiu būdu, galima akivaizdžiai susidėlioti savo grafiką ir matyti jo užimtumą, o vadovas gali puikiai stebėti įmonės mėnesio veiklas ir kaip jos yra atliekamos, matyti stropiausius darbuotojus ir stebėti darbuotojų pažangą. Planavimas padės išvengti įvairių nesusipratimų, pavyzdžiui, nesusimaišysite veiklose ir nereikės atsiprašinėti dėl vėlavimo, tai padės darbus atlikti iki numatyto termino. Taip pat sistema puikiai padeda apskaičiuoti projekto finansinius išteklius ir grafiškai pateikti projekto rezultatus.
Įvairios informacinės sistemos gali ne tik padėti bendrauti įmonės viduje, bet ir išorėje. Sistema išsaugo norimus kontaktus, juos galite iškelti į viršų ar pasižymėti kaip svarbesnius. Taip įmonės darbuotojai skatinami nepamiršti turimų kontaktų ir prireikus jai naudotis.
Taigi, projektų valdymas yra gana dažnas tarptautinėse kompanijose, kurios veikia tokiu principu. Labai svarbu yra greitai ir efektyviai komunikuoti tiek komandoje, tiek pačioje įmonėje, norint, kad įmonė kiekvienais metais vis labiau plėstų savo veiklą ir skatintų pardavimus.