SEO žaidimų portalui

zaidimai

SEO optimizacija gali būti vienintelis projekto išgyvenimo šaltinis, tačiau norint, kad tai būtų reikia rasti tinkamą nišą savo idėjai. Galbūt reiktų pasakyti kaip rasti tinkamą nišą? Visų pirmą reikia ne tik žinoti, kas yra ant „bangos“, bet ir mokėti prognozuoti kas gali būti ateityje. Šį kartą pakalbėsime apie žaidimus. Žaidimai ne tik, kad buvo, bet yra ir bus viena iš populiariausių nišų pasaulyje. Kodėl? Žaidėjų bendruomenė pasaulyje yra labai didelė ir nors patys žaidimai ir jų struktūra keičiasi tačiau žaidėjai prie to prisitaiko ir atranda save naujuose žaidimuose. Kalbant apie šią rinka iš SEO pusės, tai ji tai pat yra labai plati ir ją galima išnaudoti labai plačiai.

Pavyzdžiui raktažodis „nemokami žaidimai“ Lietuvoje yra ieškomas 18 tūkst. kartų per mėnesį, tai leidžia suprasti, kad Lietuvos žmonės mėgsta žaisti ir mėgsta žaisti trumpametražinius nemokamus flash žaidimus. O jeigu kalbame ir apie daugiau valstybių tai, leidžia suprasti kokia yra ši rinka plati ir kaip ją galima būtų išnaudoti. SEO optimizavimas tokio tipo svetainėms gali lemti labai didelį srautą, o kaip jį išnaudoti? Išnaudoti srautą yra kitas klausimas, geriausia kai tavo šis raktažodis yra ir konkurencingas ir kiti daug investuoja į adwords, tokiu būdu tu gali savo svetainėje talpintis adsense reklamą ir uždirbti pinigus iš paspaudimų ant reklamų tavo svetainėje. Kitas būdas, talpintis tiesiog perkamą reklamą, juk tavo svetainė bus lankoma ir lankoma labai gerai, todėl kitos įmonės bus suinteresuotos investuoti į reklamą tavo puslapyje.

Nemokami žaidimai“ yra tik viena iš daugybės milijonų nišų į kurias gali pamėginti investuoti ir tu ir galbūt tau pasiseks.