Kodėl reikia atnaujinti internetinę svetainę?

kodėl reikia atnaujinti svetaine

Kada paskutinį kartą atnaujinote savo internetinę svetainę? Jeigu į šį klausimą atsakyti pakankamai sudėtinga, vertėtų susimąstyti apie permainas.

Kardinalūs atnaujinimai turėtų vykti kas kelerius metus – tobulėjančios informacinės technologijos per tokį laikotarpį gali pasiūlyti naujų galimybių, todėl tam tikri pokyčiai padės pasiekti geresnių rezultatų. Keičiasi ir informacijos pateikimo technologijos, todėl svarbu neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir pasiūlyti vartotojams naujus sprendimo būdus – tokiu būdu ilgiau išliksite aktualūs ir pritrauksite dar didesnį kiekį lankytojų.

Atsinaujinti reikėtų ir tuomet, kai nesate iki galo patenkinti dabartine sistema – to priežastimi gali tapti įvairūs pasikartojantys nesklandumai, dažnai stringantis serveris ar nepatogus informacijos kėlimo būdas. Galbūt neturite turinio valdymo sistemos, o galbūt jau seniai svarstėte apie jos pakeitimą – visa tai taip pat rodo, jog atėjo metas rimtiems pokyčiams. Per kelerius metus informacijos srautai gali nemenkai išaugti, todėl atsinaujinimo metu tokiais atvejais vertėtų paieškoti ir didesnio galingumo duomenų bazės, kuri užtikrins produktyvesnį darbą. Atnaujinta svetainė veiks sparčiau, bus panaikintos įsisenėjusios klaidos, o Jūs galėsite džiaugtis efektyvesnio darbo rezultatais.

Kalbant apie turinį, jo atnaujinimas svetainėje turėtų būti kur kas dažnesnis – kuo daugiau bus straipsnių, pranešimų ar kitos aktualios vartotojui informacijos, tuo didesnė tikimybė bus išsaugoti tikslinę auditoriją. Šiam tikslui galima pasitelkti ir kitus informacijos šaltinius ir paieškoti įvairių originalių sprendimų, tačiau vis dėl to, susidomėjęs vartotojas galiausiai užsuks ir į svetainę, todėl jos turinys turi pritraukti dėmesį ir paskatinti apsilankyti čia dar kartą. Akį traukiantis dizainas, tinkamai ir aiškiai išdėstyta informacija – visa tai turi įtakos Jūsų svetainės patrauklumui. Tad jeigu manote, jog galėtų būti geriau, negu yra dabar ir nesate visiškai patenkinti savo turima internetine svetaine – tikriausiai atėjo laikas iš esmės atsinaujinti.