Dažniausiai pasitaikančios SEO klaidos

seo klaidos

Perprasti visas SEO paslaptis ir taisykles dažnai prireikia išties daug laiko – situaciją sunki ir tai, jog seniau taikyti metodai po kurio laiko galiausiai tampa nebeveiksmingi. Vis dėl to, keletas dalykų, kurių reikėtų vengti, jeigu norite pasiekti maksimalių rezultatų.

Pagrindinis dėmesys turėtų būti sutelktas į turinį – jis turi būti originalus ir jokiu būdu nesikartoti su kitomis svetainėmis. Reikėtų kuo unikalesnių ir kokybiškesnių tekstų, kurie siejasi su svetainės specifika ir žinoma – nepamiršti koncentruotis į raktinius žodžius, kurių dėka lankytojai galės surasti Jūsų svetainę.  Vis dėl to, jeigu nėra galimybės turėti ir kiekybės, ir kokybės, prioritetą reikėtų skirti pastarajai. Vidutiniškai parašytas tekstas neužims aukštų pozicijų, todėl geriau turėti mažiau, bet koncentruotis į kokybę.

Reikėtų vengti ir dažnų pokyčių svetainės navigacijoje ir antraščių pavadinimuose – tokie sprendimai gali turėti įtakos pozicijų kritimui, o pakilti gali būti sunkiau, negu tikėjotės.

Nesistenkite gauti daug nuorodų bet kokia kaina – kur kas svarbiau atkreipti dėmesį į jų kokybę. Jeigu svetainė pakankamai kokybiška, tuomet dar reikėtų pasistengti, jog nuorodos būtų nukreiptos ne į titulinį, bet į vidinius puslapius, kadangi tokiu būdu taip pat pavyks užsitikrinti aukštesnes pozicijas paieškos sistemose. Nevertėtų investuoti ir į nuorodų pirkimą – dideliu greičiu kituose puslapiuose atsirandančios Jūsų nuorodos atkreips paieškos sistemos dėmesį, todėl geriau ties tuo dirbti tikslingai ir iš lėto.

Viskas skamba labai sudėtingai? Tokiu atveju paieškos sistemų optimizavimą reikėtų patikėti tiems, kurie su tuo susiduria kasdien ir domisi nuolat besikeičiančiomis naujovėmis. Pasamdę SEO profesionalus, išvengsite papildomų klaidų ir galėsite džiaugtis su laiku aukštėjančiomis pozicijomis. Vis dėl to, jeigu nutarsite tuo užsiimti patys, apsišarvuokite kantrybe – kol atrasite geriausiai veikiančius metodus, gali praeiti nemažai laiko, tačiau vardan gerų rezultatų išties verta pasistengti.